Haberler

Fuar Haberleri

 • SODEX İSTANBUL 2014

  GÖNKA 7-10 Mayıs 2014 tarihleri arasında  İstanbul  CNR Fuar Merkezi’nde düzenlenen, iklimlendirme ve tesisat alanlarında faaliyet gösteren birçok firmayı bir araya getiren ISK-SODEX 2014 Fuarı'na katıldı. Fuar merkezinde kurduğu dikkat çekici standı ile iklimlendirme teknolojileri sınıfında en yüksek verimlilik dereceleri ile çalışan cihazlarını GÖNKA standını ziyaret eden sektör profesyonellerinin ilgisine sundu.

 • İRAN HVAC&R 2014

  GÖNKA, 17-20 Ekim tarihleri arasında yapılan 13. Tahran  Uluslararası Isıtma, Soğutma, Havalandırma, Klima, ve Soğutma sistemleri fuarına katıldı. İtalya, Almanya, ABD, Türkiye, Tayvan, Slovakya, Kanada, Malezya, İsveç, Fransa, İngiltere, Japonya, Danimarka, BAE, Hindistan, Kore, Çin gibi bir çok ülkeden bu fuara yoğun katılım gerçekleşti. GÖNKA, Su Soğutmalı Su Soğutma Grubu ve Klima Santralini bu fuarda sergiledi ve ziyaretçiler tarafından büyük ilgi gördü. Gönka cihazlarını İran piyasasından gelen talepler yönünde değerlendirmekte ve yüksek kalitede üretimlerini gerçekleştirmektedir. Firmamıza gösterilen yoğun ilgi ve talepten doğru yolda olduğumuzu ve bulunduğumuz yerin değerini ve sorumluluğunu farkında olarak, gelecek için daha güçlü  adımlarla  yol  almaya  devam  ediyoruz.

 • MCE 2014

  GÖNKA olarak 18-21 Mart 2014 tarihleri arasında Milano’da düzenlenen MCE-Mostra Convegno Expocomfort fuarına katıldık. Üretimimizin önemli kısmını birçok ülkeye ihraç etmenin gururu ile, bu fuarda da tamamen Gönka mühendisleri tarafından geliştirilen yüksek verimliliğe sahip iklimlendirme ürünlerimizi sergiledik ve Avrupa’ da büyük ilgi gördük.

 • THE BIG 5 SHOW 2013 DUBAI

 • TURKMEN CONSTRUCTION 2013

 • SODEX ANKARA 2013

 • IRAK HVACEXPO 2013

 • THE BIG 5 SHOW DUBAI 2012

  5-8 Kasım 2012 tarihleri arasında Dubai'de Ortadoğunun en büyük yapı inşaat ve havalandırma fuarı olan Big 5 Show a katıldık. Dünya iklimlendirme, ısıtma, soğutma piyasasına yön verenlerin katıldığı bu fuarda Gönka kendi markasını tanıtma ve ürünlerinin sergilemenin yanında Ortadoğu iklimlendirme inşasında önemli anlaşmalarla ülkesine geri döndü.